הרשמו לניוזלטר שלנו

שיוצא אחת לחודש ובו מידע עדכני, מחקרים וסיפורים אישיים של לקוחות שסייענו להם להחלים באמצעות אומגה 3 ותזונה מתאימה:

דואר אלקטרוני *
שם *
שם משפחה *
טלפון *

טלי נורמן – כלים לחיים בריאים

תחום התמחות: נטורופתיה, רפואה טבעית – תזונה מותאמת אישית, צמחי מרפא, תוספי תזונה, פרחי בך, ארומותרפיה וLNP.

אודותיי:
עבורי, להיות נטורופתית, זה לשתף את המטופלים שלי בסודות הרפואה הטבעית. לתת להם כלים, מוטיבציה והשראה, לצאת למסע מרתק שיוביל אותם אל חיים בריאים יותר ושמחים יותר.

המסע שלי בעקבות הבריאות החל אי שם בגיל 30. מסע ששינה אותי לתמיד והשפיע על הדרך בה אני תופסת את החיים, את הסביבה, את הטבע ובעיקר את עצמי. מסע שהביא אל חיי מתנות חשובות רבות, כמו: תזונה בריאה ומבריאה, צמחי מרפא מחזקים, יוגה ונשימה, חיבור לטבע שהוא הקרקע ועוד מתנות רבות נוספות.
מסע שמאפשר לי לאהוב את האוכל, לאהוב את החיים ולאהוב את עצמי, בכל יום מחדש.

איך הכל התחיל?
במשך שנים ספרתי קלוריות, עקבתי אחר אחוזי שומן והתנסיתי בכל דיאטה וטרנד תזונתי אפשרי. הכל, כדי להיות יותר רזה. לצערי, אף פעם לא עצרתי לשאול האם זה מתאים לגוף שלי, לנפש שלי ולאורח החיים שלי.
לעיתים קרובות חשתי עייפות, חולשה וחוסר חיוניות, סבלתי מאנרגיה ירודה, אלרגיות ואסתמה וחליתי לעתים קרובות.
כשהבדיקות הרפואיות אליהן נשלחתי יצאו תקינות, הבנתי שהגיע הזמן לעשות שינוי באורח החיים שלי.
דרך הבריאות הטבעית.
כדי להחזיר את הגוף לתפקוד אופטימלי, פניתי לטיפול נטורופתי שכלל שינוי תזונתי לצד הקטנת עומסים ולחצים.
במשך חודשיים צרכתי מזון טבעי בלבד, בעיקר מהצומח, נמנעתי מסוכר, גלוטן, פחמימות פשוטות, נתרן בכמות רבה ומזון מעובד.

השבועיים הראשונים היו מאתגרים מאוד: השתוקקתי למתוק ולקפה, חשתי עייפות והייתי חלשה ונטולת אנרגיה. לא מעט פעמים רציתי לוותר אבל הבנתי שזה חלק מהתהליך ההבראה שאני צריכה לעבור.
בשבוע השלישי התחלתי להרגיש טוב יותר: נפילות הסוכר נעלמו, העייפות חלפה, החשיבה התבהרה, הזיכרון והריכוז השתפרו והתשוקה למתוק נעלמה. זה הלך והשתפר בכל יום!
זנחתי את מכון הכושר הממוזג והתחלתי לתרגל יוגה, הליכות על חוף הים ברגליים יחפות ונשימות, הרבה נשימות.
המודעות שלי הפכה גבוהה מאי פעם, עור הפנים שלי מעולם לא נראה כל כך טוב והקילוגרמים המיותרים נעלמו ולא חזרו. באותו הרגע, הבנתי את הכוח האדיר של המזון ואת השפעתו על הגוף, על הנפש ועל התודעה.

פילוסופיית התזונה שלי
היום, אני שותה קפה, אוכלת מזון מהחי (במידה) והתזונה שלי מאוזנת ומגוונת: 80% מזון בריא שמגיע מן הטבע (צומח וחי) ו- 20% מזון לנשמה שכולל את כל מה שאני אוהבת, גם שוקולד, עוגיות, פסטה ופוקצ'ה מקמח לבן שמגישים במסעדות עם חמאה בצד…
ההבדל הוא שהיום אני מודעת לגוף שלי, למה עושה לי טוב ובאיזו מידה, וכשרוב התזונה מזינה ומגוונת, עוגייה או מנת פסטה הם לא חטאים, אלא דברים טעימים שאני נהנית לאכול מדי פעם. אני לא "נשברת" ולא "חוטאת", אני מתפנקת, וזה הבדל גדול!
זנחתי את הטרנדים והדיאטות, אחת ולתמיד. מצאתי שלווה ברגע שהבנתי שהסוד לאורח חיים בריא טמון באיזון בין הגוף והנפש ולא בדיאטות חסרות סיכוי.

מכאן, הרצון להעביר את הלאה את סודות הרפואה הטבעית היה מידי. התפטרתי מהמשרד בו עבדתי קרוב לעשור ונרשמתי ללימודי נטורופתיה במכללת רידמן.

היום, זוהי זכות גדולה עבורי לעזור לאנשים לנהל אורח חיים בריא יותר ומאוזן יותר.
לתאום פגישה בקליניקה, מוזמנים לשלוח הודעה או להתקשר 054-9017989.

 


  צור קשר עם המטפל/ת

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תוכן הפנייה:

  //