הרשמו לניוזלטר שלנו

שיוצא אחת לחודש ובו מידע עדכני, מחקרים וסיפורים אישיים של לקוחות שסייענו להם להחלים באמצעות אומגה 3 ותזונה מתאימה:

דואר אלקטרוני *
שם *
שם משפחה *
טלפון *

מירב בן יוסף – רפואה סינית

תחומי התמחות: אורתופדיה, נוריולוגיה וילדים.

אודותיי:
שמי מירב בן יוסף, מטפלת מוסמכת ומורה לרפואה סינית.
מטפלת באמצעות : דיקור סיני, דיקור גולגולת בשיטת Y.N.S.A, רפואה סינית לתינוקות וילדים, אורתופדיה ונוירולוגיה, צמחים, תזונה בינית ורוקחות טבעית.

כשהייתי נערה הלכתי למספר מפגשים עם פסיכולוגית שמאוד עזרה לי להבין את עצמי והוקסמתי מהכוח הטיפולי של השיחות. עם השנים חלמתי להיות פסיכולוגית, רציתי לעזור לאנשים להתרפא. אחריי הצבא התחלתי ללמוד פסיכולוגיה ובאופן האישי לא כל כך התחברתי ללימודים אז חיפשתי נתיב לימודי טיפולי אחר.
בגיל 23 חטפתי דלקת גרון חריפה שעל אף האנטיביוטיקה החזקה שרשמה לי הרופאה לא חל שיפור בנפיחות ובכאב כלל, גם לאחר שבוע והכאבים והנפיחות רק החמירו. סבלתי מאוד עד שבאחד הימים חבר הציע לי לטפל ברפואה סינית , מבחינתי גם מסמר עשר היה מתקבל בשמחה באותה עת ולכן אף שלא האמנתי לרגע שרפואה סינית זה עובד ושזה אמיתי, בכל זאת ניסיתי. בתחילה שכבתי על מיטת הטיפולים כואבת, מרגישה מרומה והמומה מעצם המחשבה שכמה "שערות" מתכת שבמקרה נקראות גם מחטים ותקועות לי בכל מיני מקומות בגוף אמורות להציל אותי מאשפוז ואנטיביוטיקה לווריד והייתי עוד יותר המומה מהרעיון שיש קשר בין חוסר המימוש שלי בחיים לדלקת הגרון שלי כפי שהסבירה לי המטפלת הסינית. אך לאחר מספר דקות מעטות בלבד כבר יכולתי לחוש את התחלת ההקלה בכאב ואת הירידה ההדרגתית בנפיחות ובאותו הערב כבר בלעתי את הרוק שלי מבלי ששמתי לב "והיה לי ברור כמו שתיים ושתיים" ( וידוי /אלכסנדר פן ).

במה הרפואה הסינית מטפלת?
במהותה של הרפואה ההוליסטית (השלמה) ככלל והרפואה הסינית בפרט. הטיפול הוא באדם הבריא על מנת שלא יחלה.
בפועל, רוב האנשים שמגיעים לטיפול ברפואה הסינית מגיעים אחרי שהם ניסו לטפל ברפואה מערבית קונבנציונלית והיא לא עזרה להם. חלקם מלכתחילה מעוניינים בטיפול אלטרנטיבי ויש גם מי שמעונינים לשלב את הטיפול המערבי עם הרפואה ההוליסטית. מה שקרוי רפואה אינטגרטיבית, משלימה.
אנשים פונים אליי מסיבות רבות ומגוונות, מכאב ראש ועד מחלות אוטואימוניות למינהן, בעיות גדילה, הפרעות עיכול ,נזלת כרונית ,אלרגיות, אסטמה ,בעיות עור ועוד..
מה שמייחד את הרפואה הסינית הוא שהסיבה למשל לכך שאדם אחד סובל מסינוסיטיס היא לא בהכרח אותה הסיבה שאדם אחר סובל מסינוסיטיס ותפקידי הוא לאבחן את הסיבה השורשית למחלה ולטפל בה ומתוך הטיפול בשורש המחלה, הביטוי והסימפטום נעלמים.

להמלצות שימוש ומחשבון מינונים

ניתן

  צור קשר עם המטפל/ת

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תוכן הפנייה:

  //