הרשמו לניוזלטר שלנו

שיוצא אחת לחודש ובו מידע עדכני, מחקרים וסיפורים אישיים של לקוחות שסייענו להם להחלים באמצעות אומגה 3 ותזונה מתאימה:

דואר אלקטרוני *
שם *
שם משפחה *
טלפון *

עפרה טל – הומאופתית קלאסית

תחום התמחות: מחלות נוירולוגיות ודלקות כרוניות

אודותי:
שמי עופרה נעים להכיר : ))
אל ההומאופתיה הגעתי בשנת 2001 כאשר מספר רופאים נתנו לי קרם לחות בכדי לטפל בביתי הפעוטה שסבלה מאטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור). כדי להרגיע אותי הבטיחו שבאזור גיל 12 המחלה תעלם. הגעתי להומאופת מבלי לדעת מה זה. שלושה גלובולים על הלשון, פתרו בעיה שהרפואה הקונבנציונאלית דנה ל-12 שנה ללא מרפא.
הומאופתיה היא שיטת טיפול היודעת לווסת את מערכת החיסון ולעורר את הגוף והנפש לטיפול וריפוי עצמי. לאורך כל שנות עבודתי, זכיתי לראות ריפוי של תסמונות ומחלות רבות שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לרפא ולעיתים גם לא לאבחן. בכל פעם אני מתרגשת מחדש יחד עם המטופל כאשר דברים שסבל מהם שנים הגיעו לסיום ובסך הכל הכללי האנרגיה שלו טובה יותר וגופו בריא יותר.
אומגה 3 הוא אחד המוצרים היותר שכיחים אצלי בקליניקה בנוסף לתכשיר ההומאופתי שמותאם אישית לכל מטופל. גיליתי כי זהו תוסף חובה עבור אנשים רבים.

סיפור מקרה עם אומגה גליל:
אני ממליצה לכל אדם שסובל מדלקות כרוניות, מבעיות קשב וריכוז מטריגליצרידים או כולסטרול גבוה, מחרדות ודיכאון.
קשה מאוד להפריד את התוצאות הספציפיות של האומגה מהטיפול הכללי ההוליסטי שאני מרכיבה באופן אישי לכל אדם, אך נוכחתי כי בשילוב עם אומגה 3 התוצאות קצרות יותר ובנוסף מקנות נדבך נוסף בדרך לתזונה טובה יותר.

סיפור מקרה אחד שנתתי אומגה 3 לאדם שלא הגיע לטיפול הומאופתי אבל סובל שנים רבות מפציעה בגפיים ולמד לחיות עם הכאב הזה כמשהו שגרתי. אחרי כחודש של שימוש הוא סיפר לי שהכאבים פחתו ללא היכר.

 

להמלצות שימוש ומחשבון מינונים

  צור קשר עם המטפל/ת

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תוכן הפנייה:

  //