הרשמו לניוזלטר שלנו

שיוצא אחת לחודש ובו מידע עדכני, מחקרים וסיפורים אישיים של לקוחות שסייענו להם להחלים באמצעות אומגה 3 ותזונה מתאימה:

דואר אלקטרוני *
שם *
שם משפחה *
טלפון *

עתליה דלל – נטורופתית

אודותי: שמי עתליה דלל, בוגרת מכללת סמינר הקיבוצים,נטורופתית N.D ומאמנת לאורח חיים בריא
ניסיון בתחום למעלה משמונה שנים עם התמחות בת שנתיים בקליניקה לניקוי רעלים. מומחית בהתמכרויות לסוכר, ניקוי רעלים, בעיות מערכת העיכול, ירידה בריאה במשקל, ויישום אורח חיים בריא ומאוזן. בעלת קליניקה פרטית בהרצליה.
כאשר הגעתי ללימודי הנטורפתיה מיד הרגשתי שהגעתי הביתה, הפאזל הושלם. מאז אני קמה כל בוקר ואוהבת יותר את מה שאני עושה, מסוקרנת ורואה תוצאות נפלאות שמשנות לאנשים את החיים.
הגעתי לתחום ממקום אישי שעזר לי לרפא מקומות מסוימים בחיי, ידעתי וקיבלתי את כל התשובות שגוף ונפש הם אחד ויש לטפל ולדאוג לשניהם במידה שווה תוך שיתוף פעולה ביניהם.
בעידן שלנו, בו השפע וההיצע כ״כ גדולים ומפתים אני מלמדת לבחור בתבונה מתוך תשומת לב לכל מה שהגוף שלנו זקוק. אני גם מלמדת שאוכל יכול להיות טעים גם כשהוא בריא, טבעי וטרי. צעד צעד, בהקשבה מלאה וסבלנות לשינוי ניתן לראות את תגובת הגוף לשחרר רעלים וסימפוטמים לא רצויים ולמגר את השורש.
הטיפול שלי כולל תשאול מעמיק הכולל בדיקות דם, התייחסות אישית לאורח חיים של כל אדם, בניית תפריט והקניית הרגלים חדשים לאיזון גופני ומנטלי. אני מלווה עד שהשינוי נטמע, ואף אחריו. במקרי הצורך מוסיפה צמחי מרפא ותוספי מזון.

המלצות שימוש ומחשבון מינונים

ניתן

  צור קשר עם המטפל/ת

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תוכן הפנייה:

  //