הרשמו לניוזלטר שלנו

שיוצא אחת לחודש ובו מידע עדכני, מחקרים וסיפורים אישיים של לקוחות שסייענו להם להחלים באמצעות אומגה 3 ותזונה מתאימה:

דואר אלקטרוני *
שם *
שם משפחה *
טלפון *

קרן פרל – נטורופתיה N.D ורפלקסולוגיה

נטורופתית N.D, רפלקסולוגית בכירה, הרבליסטית, מטפלת בצמחי מרפא, תזונה, ג'ין שין, קרניו סקראל, פרחי באך, אירידיולוגיה
התמחות: מתמחה בסוכרת, בעיות עיכול, בעיות גופנפש.
אודותי: שלום אני קרן אמא לשני ילדים ושני כלבים- נטורופתית, רפלקסולוגית בכירה והרבליסטית. אני מטפלת באמצעות תזונה, צמחי מרפא, תוספי ממזון, רפלקסולוגיה, ג'ין שין, קרניו סקראל, פרחי באך ועוד.
אני מאמינה שלגוף יש יכולת ריפוי עצמי. הריפוי יכול להתרחש כשיש תשומת לב והקשבה לגוף עצמו ולמה שמפריע.
כל מטופל הוא עולם ומלואו ולכן הטיפול מותאם אישית לצורכי המטופל.

סיפור אישי: בתור סוכרתית 28 שנים (טייפ 1) אני יודעת שחייבים לתת לגוף את המזון הנכון ולשמור שמאגרי הגוף יהיו מלאים ולשמור שמערכות הגוף יעבדו כמו שצריך. אחת התגליות הרפואיות המשמעותיות היא שדלקת שיצאה משליטה גורמת לתנגודת לאינסולין. למשל- סוכר וקמח מזוקק הם הגורמים הבולטים ביותר לדלקת. הם מעודדים עליות חדות ברמות האינסולין, שגוררות בעקבותיהן שרשרת ארוכה של תגובות ביוכימיות שגורמות לדלקת כרונית. התהליך מחמיר, ובגלל התגברות הדלקת והתנגודת לאינסולין, רמת הסוכר יוצאת משליטה והגוף מפתח עוד ועוד מחלות. לכן חשוב לשמור על הגוף "מפני הדלקת"..
בנוסף התזונה המערבית דלה באומגה 3 דבר שמחסור בו יכול להיות גורם סיכון לכל מיני בעיות בריאותיות- גופניות ונפשיות. לכן אם נאכל תפריט מאוזן ומותאם, כולל תיסוף של אומגה 3, נוכל לעזור לגוף ביכולת הריפוי שלו.
אני גם סבלתי לא מעט מדלקות בעיקר בכתף ומעייפות. אחרי שבועיים שהשתמשתי באומגה 3 גליל במינון של 5 כמוסות ליום ו1 ויטמין אי תזונה נוגדת דלקת וצמחי מרפא מתאימים וספורט ,הכאבים פחתו משמעותית, הרגשתי יותר חיונית ופחות עייפה.
כעבור 3 חודשים מדדי הדלקת ירדו והכאבים כמעט נפסקו. ירדתי למינון יותר נמוך ל"תחזוקה" – מינון של 3 כמוסות אומגה 3, ויטמין אי1 ותוספתי מגנזיום (מכוון שלמגנזיום יש את אחד התפקידים החשובים לתפקוד תקין של הגוף כמו: פעילות תקינה של שרירים בגוף, כולל שריר הלב, מערכת העצבים, הפקת אנרגיה מהשריר ועוד- תפקידים שחייבים לשמור עליהם בעיקר עם סכרת), המשכתי על תזונה שמתאימה לי, ספורט 3 פעמים בשבוע וצמחי מרפא לחיזוק ותמיכה במערכת החיסונית.

לחנות

להמלצות שימוש ומחשבון מינונים

  צור קשר עם המטפל/ת

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תוכן הפנייה:

  //