הרשמו לניוזלטר שלנו

שיוצא אחת לחודש ובו מידע עדכני, מחקרים וסיפורים אישיים של לקוחות שסייענו להם להחלים באמצעות אומגה 3 ותזונה מתאימה:

דואר אלקטרוני *
שם *
שם משפחה *
טלפון *

שאול ולילך זוארץ

מטפלים ברפואה סינית – רפואה סינית, צמחי מרפא, תזונה ופסיכותרפיה.
מרפאת זוארץ רפואה מהטבע –
מרכז לרפואה משלימה המשלבת מגוון שיטות ובראשן הרפואה הסינית, יחד עם ראייה מערבית.
תפיסת העולם שלנו היא שכדי לעזור למטופל בצורה מלאה ושלמה לא מספיק להתמקד באספקט אחד של הבעיה או החולי ואף לא במצב הגופני הכללי. הרפואה הסינית היא אמנם רפואה הוליסטית הרואה את הגוף כיחידה שלמה, אולם אנו לא מסתפקים בכך ומשלבים ברפואה המשלימה (המתייחסת בעיקר לגוף) גם טיפולים פסיכולוגיים ונפשיים מאסכולות שונות. בנוסף, אנו מבינים שעבור מטופלים החיים בעולם המערבי בכלל ובישראל בפרט, נדרשת הבנה עמוקה יותר – של הרקע האישי, של הסביבה ושל המסוגלות של כל חולה להתגבר על הבעיות והמכאובים שלו עצמו. לכן, הטיפולים והפרקטיקות מעולם הרפואה הסינית משולבים בראייה מערבית ובכלים מעולם הרפואה המודרני.
במרכז ימצא כל מטופל מטרייה רחבה במיוחד של טיפולים, הנותנים מענה לצרכים שונים ולבעיות מגוונות: שילוב של טכניקות שונות מעולם הרפואה הסינית לצד פסיכותרפיה, פסיכוטראומה וטיפולי גוף-נפש.
בנוסף לטיפולים השונים אנו מכינים בעצמנו מוצרי רוקחות טבעית, בהם מוצרים רפואיים לטיפול בכאבים שונים וכן מוצרי קוסמטיקה רפואית.
לאורך השנים הפך המרכז לבית חם ומחבק עבור מטופלים רבים, ואנו פוגשים לא מעט משפחות שבהן מגיעים לטיפול בני הדור השני והשלישי.

כל מטופל מקבל איבחון ויחס אישי להתאמה מיטבית של הטיפול הכי נכון ושלם.

להמלצות שימוש ומחשבון מינונים

ניתן

  צור קשר עם המטפל/ת

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תוכן הפנייה:

  //