הרשמו לניוזלטר שלנו

שיוצא אחת לחודש ובו מידע עדכני, מחקרים וסיפורים אישיים של לקוחות שסייענו להם להחלים באמצעות אומגה 3 ותזונה מתאימה:

דואר אלקטרוני *
שם *
שם משפחה *
טלפון *

תהל עלמה בארי- מטפלת רגשית-גופנית, בריאות הוליסטית, יוגה נשית ועו"ס קלינית, יועצת מינית

לדיכאון יש סיבות וביטויים פיזיים, רגשיים, מנטליים ורוחניים. בהרבה מקרים,מופיע גם חוסר איזון הורמונלי. במרבית המקרים, יש קשר בין דיכאון לחוסר איזון הורמונלי ולכן כשמטפלים בדיכאון חייבים לטפל בגורמים הפיזיים, הרגשיים, המנטליים והרוחניים במקביל.

במישור הפיזי, בהרבה מקרים התזונה לקויה, מערכת העיכול לא תקינה, קיימת רעילות פיזית, השינה משובשת והמטופלת לא מניעה את הגוף. טיפול תזונתי הוא קריטי לטיפול בדיכאון, ובמצב זה נתחיל בתהליך ניקוי רעלים כזה או אחר. בניקוי כזה בדרך כלל מוציאים חומרים רעילים ומזון מעובד, ומכניסים מזון 'אמיתי', ותפריט מאוזן באופן הדרגתי. נשלב תוספי תזונה מתאימים וכן, נשלב תנועה כמו פעילות אירובית, הליכה,מתיחות, משקלות, יציאה לטבע, רכיבה על אופניים, ריקוד ועוד.
במישור הרגשי: אירועים מן העבר שלא עברו עיבוד, היסטוריה משפחתית של דיכאון, התבוננות על העבר. נבדוק אם יש בעיות רגשיות נלוות כמו חרדה. עבור אלה נעבוד עם שיחות, דמיון מודרך, EFT, NLP, טיפול בנשימה מודעת, טיפול משפחתי, שחרור רגשי, פרחי באך.
במישור המנטלי: דפוסי חשיבה שליליים וביקורת עצמית, אליהם נתייחס באמצעות עבודה עם תת-המודע. שחרור רגשות ואמונות שליליות ואימוץ הרגלי חשיבה חיוביים בשיטות שונות.
במישור הרוחני נטפל בתחושות ניתוק ובדידות ונחדש את החיבור באמצעות מדיטציה, יציאה אל הטבע, תנועה, מיינדפולנס, מי שמתאים לה תפילה ועוד.

בתהליך הטיפול, אני יוצרת מרחב בטוח בו אפשר להתבטא באופן חופשי וכנה. אני מזמינה אותך להתקשר ונבחן ביחד איך את יכולה ליצור לשפר את מצב הרוח ולהיות אנרגטית, בריאה, נשית וקורנת בכל גיל.

*תהל עלמה בארי- עובדת סוציאלית קלינית- מומחית לטיפול רגשי-גופני ויועצת בריאות הוליסטית בכירה ובעלת ניסיון של 19 שנה בארץ ובחו"ל. מייסדת את שיטת "12 השערים לאיזון הורמונלי הוליסטי" המחוללת מהפך גופני, רגשי ותודעתי על מנת להתאזן מחדש ולהיות אנרגטיות, חיוניות, נשיות וקורנות בדרך טבעית.

*תהל עלמה הבריאה מ 47% נכות רפואית ומסרטן השד והשתקמה לחלוטין מהפרעות אכילה.

*היא נהלה מרפאה לבריאות הנפש בארצות הברית, והיום מקיימת קליניקה ברמת גן.

*תהל משתמשת בשיטות לטיפול 'רגשי-גופני' הן מהמערב והן מהמזרח. טיפול רגשי גופני מטפל בקשר בין תופעות רגשיות לבין הופעתן בגוף הפיזי, ובקשר בין תופעות פיזיות לבין האירועים שהטביעו עלינו חותם רגשי.

*נשים המגיעות אליה מתלוננות על: עודף משקל, עייפות, אנרגיה נמוכה, דיכאון וחרדה, בעיות עיכול, שינויים לפני, תוך כדי ואחרי גיל המעבר, בעיות פריון, כאבים שונים, ועוד הרבה תלונות גופניות ורגשיות.

*הרבה מהתופעות איתן מתמודדות הנשים, נובעות ומושפעות מחוסר איזון הורמונלי כזה או אחר.

*סיבות בשלן אני כוללת אומגה 3 לתכנית הטיפול: אומגה 3 מאזן הורמונים ומוליכים חשמליים:  ליגנינים, איקוסנואידים, כאבי מחזור חודשי, איזון קורטיזול, סכרת, מערכת העיכול, מיצב סרוטונין, המוח זקוק לשומן.

תהל עלמה באיר- תחום התמחות: איזון הורמונלי הוליסטי- נשים בגילאים 25 ומעלה.

מקבלת בקליניקה ברמת גן, טלפון או סקייפ
עבודה פרטנית וקבוצות, הרצאות.
נשים מגיעות אלי עם התמודדויות בתחומים הבאים:
א.    בעיות משקל, אכילה רגשית, עייפות, בעיות במיניות, פריון
ב.     בריאות גופנית: הורמונים, מערכת העיכול,סרטן , פיברומיאלגיה
ג.      תופעות גופניות ורגשיות לפני, תוך כדי ואחרי גיל המעבר
ד. תופעות רגשיות: דיכאון, חרדה, פרידה, אובדן, חוסר סיפוק מקצועי,בעיות בזוגיות

מי אני ומדוע אני יכולה לעזור לך?

אני עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת רגשית-גופנית ,יועצת בריאות ותזונה הוליסטית, ומורה ליוגה לבריאות האישה.
הורמונים יכולים להשתגע ממש בכל גיל. מספיק שהורמון אחד יצא מאיזון כדי שהרבה הורמונים ישתגעו ויגרמו לאכילת יתר, עליה במשקל, בעיות עיכול, פריחה בעור, עייפות, ייאוש, ועוד המון תופעות קשות שפוגעות באיכות החיים שלך וממש מסכנות את חייך!
אני מלווה נשים בנות 25 ומעלה בתהליכי איזון, ריפוי ושינוי ומעניקה להן כלים לאזן את ההורמונים, לרדת במשקל, להתמודד בצורה בריאה עם אכילה רגשית, ולהיות אנרגטיות, נשיות, בריאות וקורנות בכל גיל.
ייסדתי את 'שיטת 12 השערים לאיזון הורמונלי הוליסטי' : שיטה המחוללת שינוי גופני, רגשי ותודעתי לאיזון הורמונלי על ידי שילוב יעוץ לבריאות טבעית, ידע עתיק בתחום בריאות האישה ומגוון רחב של כלים הן מהמזרח והן מהמערב.  קישור לעיקרי השיטה: http://www.metamorphosa.co.il/40
שיטות עבודה: יעוץ בריאות ותזונה-אימון לאורח חיים בריא, שינוי תזונתי, תוספי תזונה, פרחי באך, דמיון מודרך, נשימה מודעת, EFT, HMR  ( Holographic Memory Resolution), NLP  ותרפית 'קו הזמן', עבודה רוחנית, יוגה לבריאות האישה.

מה תקבלי בתהליך איזון אישי או קבוצתי איתי?

 •  הדרכה ואימון תזונה, תוספי תזונה
 • טיפול רגשי-גופני (טיפול עם הגוף ותת המודע לשחרור מטענים פיזיים ורגשיים)
 • טיפים וכלים מעשיים בכל אחד מ-12 ה'שערים' לאזן את עצמך
 • כלים מעשיים לשינוי הדרגתי וארוך טווח לאורח החיים בריא
 • גישה לאתר סגור עם מידע רב ומתכונים להצלחת התהליך שלך
 • בקבוק פרחי באך ראשון חינם לפונים דרך אתר זה

מדוע אני מקדישה את חיי לעזור לנשים כמוך?

אני מתקרבת לגיל 60, והיום אני בריאה, במשקל תקין, חיונית ומלאת אנרגיה. אך מגיל הנעורים התמודדתי עם אכילה רגשית והפרעות אכילה.עשיתי אינספור דיאטות ושנאתי את גופי.

מגיל 19 התמודדתי עם בעיות במערכת העיכול, עליה מטורפת במשקל לא משנה מה עשיתי, 'אטרפים' בלתי נשלטים לאוכל, עייפות נוראית, שינויים במצבי הרוח, סחרחורות, בחילות, כאבים בראש, ובכל הגוף.
​הלכתי מרופא לרופא בניסיון למצוא פיתרון, ורק אחרי כ-9 שנים אובחנתי במחלה הורמונלית בעקבותיה נקבעה לי נכות של 47%. במשך 12 שנה עברתי טיפולים רפואיים קשים שכללו שני ניתוחי ראש, הזרקה תמידית של הורמונים סינטטיים ועוד.  כשרציתי להיכנס להריון, בקשתי להתאשפז על מנת להיגמל מכל המחומרים הכימיים שלקחתי במשך 5 שנים.
​בגיל 42 חליתי בסרטן השד. מחלת הסרטן הייתה סטירת לחי גדולה, וגופי אותת לי שהגיע הזמן להתעורר, להתבונן על חיי ולערוך שינויים.
בחיפוש שלי אחר תשובות למדתי טיפול גופני-נפשי ורוחני במסגרות רבות בארץ ובארצות הברית. ככל שעשיתי עבודה עם עצמי, במישור הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני עלתה בתוכי המוטיבציה לקחת את עצמי בידיים ולסגל לעצמי אורח חיים בריא.
למדתי יעוץ בריאות ותזונה הוליסטי והבנתי שאפשר להגיע לבריאות אמיתית רק כשמשלבים תזונה, תוספי מזון, תנועה, עבודה רגשית ועבודת מודעות בתהליך הריפוי.

אני יודעת מניסיון איך זה מרגיש להיות מאוד חולה, בעודף משקל, עייפה ומדוכאת. אני מכירה מקרוב את המטוטלת הרגשית וגופנית של הורמונים משתוללים הרבה לפני, תוך כדי ואחרי גיל המעבר. אינ מכירה את ההרגשה שאחרים לא מבינים עד כמה רע אפשר להרגיש כשהורמונים לא מאוזנים מפרקים אותך. אני גם יודעת עד כמה גוף בריא ואנרגטי הוא אמצעי למימוש עצמי.

כמטפלת מנוסה בבריאות הנפש הרגשתי מתוסכלת מהקצב האיטי בהתקדמות לקוחותיי, וכשהתחלתי לשלב טיפולי גוף נפש ממסורות שונות עם יעוץ בריאות ותזונה התוצאות היו  מדהימות!

אני מאמינה שלמשברים בריאותיים, גופניים ורגשיים תפקיד קריטי לצמיחה אישית והרוחנית שלנו, ואני מתרגשת לראות את הצמיחה האדירה של הנשים שבוחרות לעבור תהליך ריפוי.

ומכיוון שאני יודעת כמה קשה לגייס את האומץ לערוך שינויים, אני מביאה לעבודתי חמלה עמוקה, הבנה וכבוד כלפיך.

שיטת "שניים עשרה השערים" היא שיטה חדשנית לאיזון הורמונלי לא מתאימה לכל אחד. היא מתאימה לך אם את בוחרת לקחת את עצמך בידיים, לחולל מהפך גופני, רגשי ותודעתי, ולעשות הכול כדי להתאזן מחדש ולהיות אנרגטית, חיונית, וקורנות בדרך טבעית.

אני מזמינה אותך למלא את הפרטים שלך ואצור קשר איתך בהקדם

  צור קשר עם המטפל/ת

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תוכן הפנייה:

  עדויות

  1. 'כשהגעתי אליך התמודדתי עם סימפטומים חריפים של גיל המעבר שכללו זעה וגלי חום לפנות בוקר, שינה טרופה כולל התעוררות מחלומות לא נעימים, כאבים ברגליים והתקפי בכי ומצב רוח משתנים ללא סיבה נראית לעיין. הסימפטומים הפריעו לי לאורח חיים תקין, ולא רציתי לקחת תרופות או הורמונים. ציפיתי לקבל הקלה משמעותית תוך חקר וטיפול בצד הרגשי והנפשי הקשורים לזה. ב-7 מפגשים הפסיקו לי הכאבים ברגליים, נעלמו לי כמעט לחלוטין גלי החום, חזרתי לישון טוב בלילה ואפילו רזיתי. היום אני יותר מרשה לעצמי להתחבר אל רגשותיי וקבלתי כלים נוספים בעיקר בנושא דמיון מודרך ומדיטציה שאני ממשיכה להשתמש בהם בעיקר כשאני בחוסר שקט או בלחץ. בהחלט הרווחתי מן התהליך הזה ואפילו קבלתי מעבר לציפיות. תודה לך שוב על הטיפול הנפלא ועל מי שאת. עזרת לי מאד ואני בטוחה שתעזרי לרבים נוספים'. ל.ט

  2. תהל עלמה יקרה, הלב שלי מלא בכל כך הרבה דברים, אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל ….להודות לך על שאת מלווה אותי במסעי כל כך כל כך שמחה על מה שקורה בחיי. אני עשיתי את כל הדיאטות, הרעבתי את עצמי, צמתי ואפילו השתמשתי בחומרים משלשלים, ועכשיו הודות לעבודה שעשיתי אתך אני מוכנה סוף סוף למשהו אחר. אני מוכנה סוף סוף להתחיל לטפל בעצמי ולטפח את עצמי עם הטוב שלקום יש להציע.ק.ט.

  3. תודה על המקצועיות והיושרה האישית ברמה מאוד מאוד גבוה…
  'תהל עלמה יקרה,
  תודה רבה על הליווי, הטיפול והתמיכה על הגשת היד המסורה, על היותך כאדם, כאישה, כאשת מקצוע מעולה המאגדת עולמות תוכן שונים וממוקדת באדם שמולך על "קריאת הילד בשם" על שאפשרת לי להגיע אחורה בזמן … ובכך להתחבר יותר לעצמי …על האנושיות והגמישות והיותך איתי כאן. תודה על הרגישות והמוכנות לבוא לקראתי, על המקצועיות והיושרה האישית ברמה מאוד מאוד גבוהה על השילוב המעצים של הכוונה ורגישות על האפשרות אתך להתייעץ בתחומים שונים (גוף, נפש, ויחסים …) על יכולת לראות הדברים מזוויות ראיה נוספות, שמאפשרות לראות את התמונה בעוד זויות, על הצניעות והענווה ההולכת יחד עם מודעות עמוקה בערכך כאשת מקצוע ואדם על חשיפתי לטכנולוגיות חדישות עם עומק מקצועי מקודם על הפניה ללימוד הטכניקות השונות בהן השתמשת, על יכולת האמפתיה והקבלה הגבוהה שלך בקיצור – תודה רבה, יקירה' …ט.ה.

  לחנות

  להמלצות שימוש ומחשבון מינונים

  //