למה לחכות שהמורה תתקשר

למה לחכות שהמורה תתקשר

הכנה קלה ויעילה ללימודים

גורם סיכון מוכח להפרעות קשב

האם אתם מאלה שמצפים כל שנה מחדש שהשנה הזאת הילד או הילדה ימצאו את הדרך להיות קשובים יותר ורגועים יותר בכיתה? או שאתם מאלה שרק המחשבה על ה 1 בספטמבר מעוררת בהם חרדה וציפייה לגרוע ביותר? כך או כך, אם יש לכם ילדי הפרעת קשב אתם כבר יודעים שהטלפון מהמורה מתישהו יגיע. עכשיו השאלה האם יהיה זה טלפון מבאס או טלפון מספק?

אז אם אתם מאלה שאוהבים לעשות משהו כדי שהמצב בשנה הקרובה ישתפר, יש לנו חדשות בשבילכם. סקירת מחקרים עדכנית מחזקת את הידוע על הקשר בין מחסור באומגה 3 לבין הפרעת קשב אצל ילדים ונוער. נמצא שלילדים ונוער עם הפרעת קשב יש פחות אומגה 3 בגוף, ואילו ילדים ונוער שהתחילו ברמת אומגה 3 נמוכה וקיבלו תוספת משמעותית של אומגה 3 הראו שיפור במדדים הקליניים של הפרעת קשב ואף של דיכאון. אומגה 3 הוא גורם סיכון מוכח להפרעת קשב וריכוז בלימודים.

ילדים בישראל לא אוכלים אומגה 3

תוצאות המחקרים הן הגיוניות. הרי 60% מהמוח שלנו ושל ילדינו מורכב משומן, כולל חומצות השומן החיוניות לגופנו – אומגה 3. גופנו אינו יודע לייצר לעצמו אומגה 3 אלא תלוי באומגה 3 המגיעה מן המזון, בייחוד מדגים, ומאחר שאנחנו לא ממש סקנדינביה… התזונה שלנו בישראל פשוט מכילה מעט מדי אומגה 3, על אחת כמה וכמה אצל ילדים שלרוב בכלל לא אוהבים לאכול דגים.

בישראל, כברוב מדינות העולם המערבי לצערנו, רמת האומגה 3 הממוצעת באוכלוסייה היא בין חצי לשליש מהרמה המומלצת על ידי מומחי אינדקס אומגה 3 העולמיים, הפרופסורים האריס וון-שאקי. אצל ילדים עם הפרעת קשב נמצאה רמת אומגה 3 אפילו נמוכה יותר מן הממוצע באוכלוסייה.

הכנה קלה ויעילה

אז כעת, לפני תחילת שנת הלימודים, זה בדיוק הזמן להכין את ילידנו למה שנדרש מהם בשלב זה בחיים– ללמוד. תיסוף אומגה 3 איכותי יכולה להיות פעולה מועילה מאוד והעלאת רמת האומגה 3 בגוף היא קלה ויעילה.

מזמינים אומגה טרייה מהמקרר, עונים לטלפון מהשליח עם רכב הקירור ומחשבים את המינון המומלץ. על פי רוב ניתן לחוש בהשפעה המיטיבה בתוך כשלושה שבועות מתחילת שימוש אפקטיבי.

אומגה 3 ללא חשש

חשוב לדעת, אומגה 3 היא מוצר רגיש לחמצון בתנאי מדף רגילים של חום ולחות. נייר עמדה שפורסם השנה על ידי האיגוד הקרדיולוגי בישראל ועמותת עתיד של הדיאטנים והתזונאים בישראל קבע כי אומגה 3 שעברה חמצון אינה יעילה כבתחילה ואף עלולה להוות סיכון בריאותי.

לפיכך ממליצים לשמור אומגה 3 בקירור.

אומגה 3 גליל היא החברה היחידה בארץ המשקיעה בשמירת המוצר בקירור לכל אורך שרשרת האספקה, כולל בבתי הטבע והפארמים, וכולל עד בית הלקוח ברכבי קירור מיוחדים כאשר מזמינים ישירות מאתר החברה באינטרנט. הכמוסות עוברות מספר בדיקות מעבדה לכל אורך חיי המוצר והן היחידות בארץ המבטיחות לצרכן אומגה 3 בטוחה, איכותית ויעילה ללא חשש לחמצון יתר, ולכל צנצנת מצורפת תעודת איכות המעידה על כך.

גילוי נאות: כל הנאמר באתר זה ניתן על ידינו על פי ניסיוננו ומיטב הבנתנו בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר כאן, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.

חימצון הוא הרגישות המרכזית של מוצרי אומגה 3. לתנאי האחסון של המוצרים (לחות וטמפרטורה) יש השפעה קריטית על קצב החימצון. בניגוד לדעה הרווחת, לאור אין השפעה על חימצון אומגה 3. מאחר שמוצרים עומדים על המדפים בחנויות במשך חודשים ארוכים, אחסון במקרר (שנותן סביבה של יובש וקור) מעכב את החימצון ומונע הגעה לגבול העליון המותר של חימצון, לאורך כל חיי המוצר. כמו שדג טרי יתקלקל אם לא יאוחסן בתנאים נאותים, כך גם שמן דגים וכל מוצר המכיל אומגה 3.


לחצו למבצע אומגה 3

אומגה-3-גליל-צנצנת-פקק-כתום

לכל עניין או שאלה, אנחנו זמינים עבורכם 🙂

טלפון: 04-9999524

ווטסאפ: 052-5617333

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם  שם פרטי:
  שם משפחה:
  דואר אלקטרוני:
  טלפון:

  .בהרשמה זו אני מאשר הצטרפותי לרשימת הדיוור של אומגה גליל ויצירת קשר
  ידוע לי שאוכל להסיר הרשמתי אם ארצה.

  למידע נוסף: [email protected] / להזמנות: [email protected] / כתובת: ת.ד. 35 שכניה | ד.נ משגב 2018300

  אומגה 3 איננה תרופה ואיננה תחליף לתרופות. אומגה 3 הינה מרכיב מזון חיוני המצוי באוכל כמו דגי ים ובשר שניזון מעשב. במקרי מחסור ניתן לקבל אומגה 3 בצורת תוסף תזונה כקפסולה של שמן מרוכז. הטיפול התזונתי בעזרת אומגה 3 מקביל לצריכת יותר דגים ואיננו טיפול תרופתי או רפואי והוא מיועד לאנשים הסובלים ממחסור באומגה 3. כל המידע המובא בעמוד זה או באתר מבוסס על מיטב הבנתנו את הניסיון שצברנו ואת הידע המחקרי שאספנו באומגה 3 גליל.