ברוכים הבאים למרכז המידע
לחיפוש בטקסט חופשי במרכז המידע הקלידו מילות חיפוש בתיבה
0
22/09/2016 | 

חן רון

שלום. שמי חן, נולדתי וגדלתי בגליל, נשואה לאיש גלילי ואנו גרים באמירים עם נסיכה בת שנתיים. בחרתי גם ללמוד בגליל במכללת תל-חי בגליל, שם למדתי מדעי התזונה ואני דיאטנית קלינית מוסמכת.

אני עובדת כתזונאית גם בבי"ס מיוחד של ילדים עם צרכים מיוחדים, שם אני מטפלת בילדים בעלי לקות שכלית בינונית-מורכבת, קשה ו/או עמוקה, חלקם סיעודיים, ובעלי נכויות פיזיות קשות.

באופן אישי, מגיל צעיר אני מודעת לנושא הבריאות, הסביבה והקיימא ומשתדלת עד כמה שניתן לשמור על הסביבה והבריאות באמצעות תזונה, פעילות גופנית ושינה מספקת.

אני מאמינה בחשיבותה של צריכת המזון בשלמותו, אולם מבדילה בין מצבים בריאותיים בהם התועלת של תוסף עולה למען התגברות על מחסור, התייצבות, מניעה של התדרדרות והגעה לאיזון פיזי ונפשי כאחד. אני מתייחסת לגוף כאל מכלול הוליסטי שלם ובמיוחד במצב של חולי, אני רואה לנכון לסמוך על הגוף כעל מכונה שיודעת לרפא את עצמה.

הצטרפתי לאומגה 3 גליל מתוך תפיסה משותפת שלתזונה משמעות גדולה בתהליך הריפוי הטבעי של הגוף וגישה של הימנעות מתרופות. אני מגיעה עם הרקע הכימי-ביולוגי המקצועי אך כוחו של הנסיון גדול בהרבה. על כן תודה לכל מי שמשתף אותנו בסיפורו!

מאחלת לכולם בריאות, שמחה ואיזון פיזי ונפשי

חן

דיאטנית קלינית אומגה 3 גליל חן רון

חן רון